Hizmetlerimiz

Aksoy Oto Döşeme

Firmamızda Kredi Kartı Geçerli Olup, Bonus Card'a 6 Taksit İmkanı Vardır.

Hakiki Deri Döşeme

Eskimiş deri döşemeniz veya kumaş döşemenizi hakiki deri uygulamasıyla değiştirme imkanı burada. Hakiki deri döşeme işçilik demektir, göz nuru emek gerektirir. Bunun bilincinde olan firmamız isteklerinize yanıt vermek için hizmetinizdedir.

Alman Suni Deri Döşeme

Aracınızda talebiniz doğrultusunda, Alman suni deri kullanarak sonucu ulaşırız. Standart tasarımlar yerine hayalinizdeki tasarımı elde edebilmeniz bizim tutkumuzdur, bizi işimize bağlayan heyecandır.

Alcantara Döşeme

Alcantara ; İtalya'da üretilen, nubuk süet görünümlü, çok yüksek dayanıklılığa sahip, çoğu zaman üst segment spor araçlar, lüks yat ve deniz araçlarında kullanılan özel üretim bir kumaştır. Firmamız, üretiminde orjinal Alcantara ürünlerini kullanmaktadır. Aracınızı Alcantara & Deri Kombinasyonu ile çok şık hale getirebilirsiniz. Döşemelerin yanısıra Direksiyon, Vites ve El Fren körüğü, Torpido gibi parçalara da kaplama yapılabilmektedir.

Direksiyon Kaplama

Direksiyon kaplama işi için direksiyonunuz uzman ekibimiz tarafından sökülmekte kaplama işleminden sonra tekrar takılmaktadır. Bu sökme takma işlemi sonrasında airbag sisteminde herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Hakiki deri, direksiyonuzun üzerine milimetrik olarak alıştırılmakta ve el dikişi ile tamamlanmaktadır.

Tavan Kaplama

Günümüzde birçok tavan kaplaması 5-10 yıl süre zarfında sarkma eğilimi göstermektedir. Bu sarkmanın en yaygın sebepleri arasında ekonomik ömrünü doldurma, yanlış temizleme ürünü ile temizlik yaptırma, güneşin UV ışınlarından dolayı tavan kumaşının arkasındaki süngerin eriyerek toz haline gelmesi, aracın uzun zaman boyunca aşırı sıcakta kalması, sigara nikotini ve aracın camlar açık bir şekilde uzunca bir süre kullanılması sayılabilir. Sarkmış bir tavanın kumaş kısmının yeniden yapıştırılması söz konusu değildir. Çünkü tavan kumaşının arka kısmındaki sünger kısım eriyerek toz haline gelmiştir. Dolayısıyla tavanın, araç içerisinden çıkartılarak itinayla temizlenmesi , zımparalanması ve zemindeki bozuklukların giderilmesi gerekmektedir. Bu işlemin yapımı aşamasında son derece dikkatli olunmalıdır. Sökme ya da temizleme esnasında oluşabilecek herhangi bir hasarın geri dönüşü olmayabilir. Daha sonra mevcut tavan kumaşınıza en uygun renk kumaş seçilerek yeniden kaplanması ve aracın içine tekrar monte edilmesi gerekir.

Kapı Döşemesi Kaplama

Profesyonel kadromuz ile aracınızın kapı döşemeleri ilk günkü gibi...

Vites Topuz ve Körüğü Kaplama

Aracınızın vites topuzu ve körüğü yıpranmış hatta pul pul dökülmeye başlamış olabilir. Deri körük yenileme işlemi çok fazla zaman almayan basit ve oldukça uygun fiyatlı bir uygulamadır. Bizi ziyaret ederek kısa zamanda yeni körüğünüze kavuşabilirsiniz...

El Freni Körüğü Kaplama

Aracınızın el freni körüğü yıpranmış hatta pul pul dökülmeye başlamış olabilir. Deri körük yenileme işlemi çok fazla zaman almayan basit ve oldukça uygun fiyatlı bir uygulamadır. Bizi ziyaret ederek kısa zamanda yeni körüğünüze kavuşabilirsiniz...

Taban Lastiği ve Taban Halısı Kaplama

Profesyonel kadromuz ile aracınızın zemini ilk günkü gibi...

Sigara Yanığı ve Delik Tamiri

Çeşitli sebeplerle zarar görmüş döşemelerinizin onarımını profesyonel ekibimize bırakın...

Elektrikli Perde Tamiri

Aracınızın elektrikli perdelerindeki herhangi bir problemde vakit kaybetmeden bizi ziyaret edin sorunu kısa sürede çözüme ulaştıralım...

Cabrio Tente Tamiri

Cabrio araçların tente tamiratlarını yapmaktayız. Her marka araçların tente arızılarını en uygun fiyatla tamir ederek ilk günki gibi çalışmasını sağlıyoruz.

Elektrikli Koltuk Tamiri

Aracınızın elektrikli koltuklarında oluşabilecek herhangi bir olumsuz durumda bizi ziyaret edin sorunu kısa sürede çözüme ulaştıralım...

Deri Boyama

Oto deri koltuklarınızı boyuyor ayrıca boyadığımız koltuklarınızda uzun yıllar sorun çıkmayacağını taahüt ediyoruz..

Motosiklet Sele Kaplama

Her çeşit motorsiklet koltuk döşeme kaplama hizmetleri veriyoruz.

Renkli Emniyet Kemeri Yapımı

Kırmızı / Sarı / Mavi Emniyet kemerleri Aracınızın üzerindeki orjinal kemerler ile aynı dokuma deseni ve yük taşıma kabiliyetine sahiptir.